Logo Kobi Çözümleri

Logo Go Retail T-Pos

Logo Retail Pos modülü ile dokunmatik ekran özelliğine sahip herhangi bir bilgisayar ile satış ve tahsilat işlemlerinizi yapabilirsiniz. Dokunmatik ekranda veya normal bir PC üzerinden çok basit ve hızlı satış yapılabilmesini sağlayan Retail T-Pos ile barkodlu veya barkodsuz ürünlerin satışı kolaylıkla yapılabilmektedir. Özellikle giyim, beyaz eşya ve taksitli satış alanlarında faaliyet gösteren işletmelerin kullanabileceği yapıda tasarlanmış olan Retail T-Pos, yapılan satışları anlık olarak LOGO ürünü ile çalıştığınız sisteme satış faturası olarak kaydetmektedir.

Toptan ve perakende ticareti yapan tüm firmaların çok kolay ve hızlı bir şekilde kullanabileceği Retail T-Pos yazılımı logonun çözüm ortakları tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Bu yazılımı kullanarak Logo arayüzüne hiç girmeden satış ve tahsilat gibi işleri dokunmatik arayüzden yapabilirsiniz.

Logo Retail Pos ürünü hakkında detaylı bilgi almak, referans listesini görmek ve yazılımı çalışır halde görmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ürünler

Modüller & Çözümler

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us

Offcanvas Menu