Logo Servis Hizmetleri

Logo Eleman/Gün Hizmeti

Logo Eleman/Gün Hizmeti

Logo Elemen/Gün Hizmeti

Logo Start, Logo Go Plus muhasebe programı, Logo bordro Plus insan kaynakları Programı, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise ERP Programları ve diğer tüm Logo programları için şirketimiz bünyesinde bulunan Logo Sistem Uzmanı Sertifikalı elemanlarımız günlük olarak logo programları hakkında eğitim ve destek hizmeti vermektedirler.

Eleman/Gün hizmetimiz genelikle logo programını yeni almış, yada işe yeni personel almış müşterilerimizin eğitim taleplerini karşılamak için oluşturulmuş bir hizmet şeklidir.

Eleman/Gün hizmetimiz ücretli bir hizmet şeklidir. Bu hizmetimiz günlük sekiz (8) saat üzerinden hesap edilmektedir. Logo programını yeni almış, implemantasyonu yeniden isteyen, kullanmış olduğu Logo programından yeterli verimi alamayan, logo programını yanlış kullandığını düşünen, logo programını eksik kullandığını düşünen yada programın kullanılmayan modülleri hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz bu hizmet türünü tercih etmektedirler. Bu hizmetimiz logo uzak desteği, logo yerinde destek hizmeti yada logo telefon ile destek hizmeti ile karşılaştırıldığında çok daha ucuza mal olmaktadır. Logo eleman/gün hizmetimizden yararlanmak isteyen firmalar sayfanın üst tarafındaki telefon numarası ile bizi arayabilirler.

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us

Offcanvas Menu