Logo Kobi Çözümleri

GO Plus Satış Yönetimi

Logo Go Plus satış yönetimi modülünde bir siparişi sisteme girdiğinizde, sipariş ve teslimat için gerekli evrakların oluşturulmasından, malın faturalandırılmasına ve zamanında teslimat yapılmasına kadar tüm satış ve sevkiyat sürecini kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız sipariş miktarı elinizde bulunan miktardan fazla ise otomatik karşı sipariş oluşturabilirsiniz. Satış koşullarınızı gerek sipariş, irsaliye ve fatura geneli için, gerekse bu belgelerde yer alan her malzeme için ayrı ayrı uygulayabilirsiniz.

Ürün ve müşteri bazında istediğiniz sayıda ve istediğiniz para birimi üzerinden satış fiyatı tanımlayabilir, bu fiyatın hangi koşullarda geçerli olacağını parametrelerle belirleyebilirsiniz. Ayrıca ambar bazında fiyat tanımlayabilirsiniz.

Satış fiyatlarını her malzeme/hizmet için tek tek ya da liste halinde oluşturabilir ve hangi tarihler arasında geçerli olacağını belirleyebilirsiniz. Satış fiyatlarınızı toplu olarak güncelleyebilirsiniz. Satıcı bazında satış hedeflerini belirleyebilir, satış performans ölçümünü sağlayabilirsiniz.

Logo Go Plus satış modülünde bulunan sipariş modülünü kullanarak işletmeniz için gerekli olan satıcı ve mal takibini hatasız bir şekilde yapabilirsiniz. Logo satış ve sipariş modülünü logo çözüm ortaklarının geliştirdiği yazılımları kullanarak el terminalinden, akıllı telefonlardan, tablet bilgisayarlardan kullanabilirsiniz. Android sistemlerden logo sipariş modülü ile satış yönetimi modülünü kullanabilidiğiniz gibi ios telefonlardan da kullanabilirsiniz.

Logo Go Plus satış yönetimi modülü hakkında bilgi almak ve programın deneme sürümünü görmek için iletişim sayfasında bunulal formu doldurmanız gerekmektedir. Yine sayfanın üst tarafında bulunan telefon numaramızdan bize ulaşabilir logo satış ve  logo sipariş modülleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Ürünler

Modüller & Çözümler

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us

Offcanvas Menu