Logo Kobi Çözümleri

GO Plus Duran Varlık Yönetimi

Logo Go Plus programı ile demirbaşlarınızı takip edebilirsiniz. Logoda Amortisman uygulaması için hem normal amortisman hem de azalan bakiyeler yöntemini destekleyen modül ile firmanın sahip olduğu taşıt araçları için, satın alındığı tarihten yıl sonuna kadar geçen ay sayısını dikkate alarak kıst amortisman uygulaması yapabilirsiniz.

Yeniden değerleme sonucu oluşan değer üzerinden amortisman hesabını güncelleyebilir, bilanço usulüne uygun defter tutan işletmeler ile ülke dışında faaliyet gösteren kuruluşlarda ülke içindeki duran varlıkları için yeniden değerleme yapabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak, yeni sabit kıymet değeri üzerinden hesaplama yaptırılarak ayrılan amortisman paylarını da güncelleyebilirsiniz.

Logo progrmlarının standart özelliklerinin arasında olan sabit kıymet (demirbaş) modülü ile işletmenizde bulunan demirbaşların takibini yapabilirsiniz. Demirbaşlarınız için amortisman hesaplamaları yapabilir bununla ilgili olarak raporlar alabilirsiniz.Logo go plus sabit kıymetlerde kıst amortisman imkanı sunarak kullanıcı kolaylık sağlamıştır

 

Ürünler

Modüller & Çözümler

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us

Offcanvas Menu