Logo Kobi Çözümleri

GO Plus Muhasebe Yönetimi

GO PLUS size mevzuat gereklerine tam uyumlu çalışma olanağıyla kusursuz bir "muhasebe programı" sunar. Standart hesap planı otomatik olarak oluşur. Hiyerarşik yapıya sahip hesap planı ile ana hesap altında yer alacak alt hesapları esnek bir yapıda istediğiniz şekilde tanımlayabilirsiniz.

Muhasebeleştirme ile de diğer program bölümlerinde yaptığınız işlemler için muhasebede oluşması gereken fişlerin otomatik olarak oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Mali tablolarınızı tanımlayabilir ve yasal olarak alınması zorunlu tabloları yasaların öngördüğü ayrıntıda ve düzeyde alabilirsiniz. e-Beyanname özelliği ile vergilendirme döneminde mal ve hizmet alımları ile mal ve hizmet satışlarının bildirilmesinde kullanılan Form Ba ve Form Bs isimli bildirim formlarını elektronik ortamda verebilirsiniz.

Logo Go Plus programının standart özellikleri arasında olan resmi muhasebe modülü yasalara ve mevzuata uygun olarak yazılmıştır. Kanunlarda, mevzuatta yada uygulamalarda oluşacak değişiklikleri logo muhasebe modülünde uyarlamak için güncel versiyon kullanmanız gerekmektedir. 

Go muhasebe modülü ile işletmenizde e-beyannamelerinizi oluşturabilir ve internet üzerinden Maliye Bakanlığının sitesine gönderebilirsiniz. Logo Go muhasebe modülü kullanımı kolay ve herşeyi tek tip ekran üzerinden yapmanızı sağlayan bir yapıdadır. Resmi defterlerinizin yazıcı çıktısını Logo programı içerisinden alabilirsiniz. 

Ticari tarafta yapmış olduğunuz tüm işlemleri tek bir tuş ile muhasebeleştirme işlemi yapabilirsiniz. Cari hesaplarınız, stok kartlarınızı, faturalarınızı, çek/senetlerinizi, kasa hesaplarınızı, banka hesaplarınızı ve diğer tüm modüllerde yaptığınız işlemleri Logo muhasebe bağlantı kodları ile entegre edebilirsiniz. Logo programınızı resmi muhasebe modülü ile entegre olarak çalıştırabilirsiniz.

Ürünler

Modüller & Çözümler

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us

Offcanvas Menu