Logo Kobi Çözümleri

GO Plus Finans Yönetimi

GO PLUS Finans, alıcı ve satıcı cari hesaplarının, bankanın, kredi kartlarının, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerini kapsar, nakit akışınızı yönetir. Ödeme ve tahsilat planı tanımları ise her tür ihtiyacınıza cevap verecek şekilde esnektir. Belirlenen limit ve kurallar çerçevesinde risk takibinizin yapılmasını sağlar. Bankalardaki ticari ve kredi hesaplarınızı, hesap türü seçerek kaydedebilir, bu hesaplara ait hareketleri yerel para birimi yanında dövizli olarak da izleyebilirsiniz.

Kredi kartları ile ilgili banka hesaplarını tanımlayabilir, ilgili komisyonları girerek geri ödeme planları oluşturabilirsiniz. Kredi kartları ile yaptığınız satışlarla ilgili bankadan gelecek ödemeleri izleyebilirsiniz.

GO PLUS’ın banka kredi takip özelliği, bankalardan aldığınız ticari kredileri etkin biçimde izlemenizi sağlar. Bu özellik ile hem teminat karşılığında, hem de teminatsız olarak aldığınız nakdi kredilerin takibini yapabilirsiniz. Kredi geri ödemesi, bakiye ve kalan borç durumunuzu her an güncel olarak görebilir, kredilerinizin geri ödemelerini planlayarak nakit akışınızı takip edebilirsiniz. Kasalar üzerinden cari hesap, banka, çek/senet, personel işlemi kaydedebilir; kasa raporlarını periyot seçerek alabilirsiniz.

Logo Go Plus programında cari hesaplar modülü, banka modülü, çek/senet modülü standart özellikler arasındadır. Go Plus muhasebe programı ile işletmenizin ihtiyacı olan tüm finansal işlerin takibini sorunsuzca yapabilirsiniz. Logo programının sunduğu finans raporlar, işletmenizin geleceği hakkında kararlar almanıza yardımcı olacaktır. Logo Programında cari hesap tahsilat listesi, cari hesap ödeme listesi, cari hesap borç alacak toplamları, kar/zarar raporları, hesap ekstreleri gibi raporları alabilirsiniz. Logo muhasebe programında finans ile ilgili almış olduğunuz bütün raporları ekrana, yazıcıya, excel dosyasına gönderebilir ilave işlemler yapabilirsiniz. 

Logo Go programlarında cari hesaplarınızda risk takibini yapabilirsiniz satın alma ve satışlarınızı bu risklere göre oluşturabilirsiniz. Cari hesaplar için teminat tanımları yaparak sizinle çalışan firmalardan almış olduğunuz teminat mektuplarını program üzerinden takip edebilirsiniz. Logo cari hesap fişlerinde, logo ksa fişlerinde, logo banka fişlerinde yerel para birimi kullanabildiğiniz gibi bir başka para birimi kullanarak ta işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı döviz (para birimleri) ile yaptığınız işleri raporlayabilir, fiyat farkı faturası, borç yaşlandırma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.Logo go plus finans bölümünde ödeme tahsilat planları takibini yapma imkanı sunmaktadır.Yeni çıkan logo go 3 ürününe geçme imkanıda sağlamaktadır

 

Ürünler

Modüller & Çözümler

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us

Offcanvas Menu