Logo Destek

Logo Bordro Plus Eğitimleri

Logo Bordro Plus programı işletmelerde çalışan perseonellerin puantaj işlerinin yapılması için geliştirilmiş olan bir yazılımdır. Bordro plus programı ile işletmenizde çalışan perseonele, puantaj yapabilir, borç/avans takibi yapabilir, izin yönetimini takip edebilirsiniz. Geliştirilmniş arayüzü sayesinde kullanımı kolay ve pratik bir programdır. Logo Bordro Plus eğitimi aldığınız zaman işletmenizde çalışan personelin tüm sgk işlemleri ile puantaj işlemlerini rahatlıkla yapıyor olursunuz. Resmi belgeleri düzenleyebilir gerekli raporlamaları alabilirsiniz.

Logo Bordro Plus Eğitiminde Sicil Yönetimi (personel sicil kartı açma), işe giriş kayıtları, işten çıkış kayıtları, bordro hesap şablonıu, puantaj öndeğerleri, personel puantaj kartları, puantörden veri aktarımı, toplu olarak puantaj kartı üretme, personel borç/avanc yönetimi, personel borç geri ödemesi, bordroda dönemler, tahakkuk listesi hazırlama, ssk bildirgeleri,, işkur bildirgeleri kanun parametreleri gibi işlemler anlatılacaktır.

Bordro Plus programı ile; işletmenizde çalışanların maaşlarının hesaplanmasını, e-bildirgelerin ve zorunlu raporların güncel yasal mevzuatlara alınmasını sağlar.

Logo Bordro Plus programında eğitim ana başlıkları şunlardır :

  • Sicil Yönetimi
  • Bordro
  • Borç Avans Yönetimi
  • İzin Yönetimi
  • Ayarlar
  • Araçlar

İletişim

  Email us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +90.212.5105868

   +90.212.5109839

   Yenidoğan Mh. 45/3 Sk. No:15/5 Zeytinburnu / İSTANBUL

Follow us

Offcanvas Menu